Hotel Pousada Ibituruna Inn
Het comfortabele Hotel Pousada Ibituruna Inn São Paulo biedt een zonnedek en een zonneterras en ligt in de Campo Belo wijk op 3 km van de Ponte Octávio Frias de Oliveira. Het hotel bestaat uit 9 kamers.
Bij deze herberg op een welgelegen locatie zullen de gasten verblijven op 10 minuten rijden tot Parque Ibirapuera en op 15 minuten rijden tot het Monument voor de Bandeirantes. Culturele bezienswaardigheden in de buurt zijn de Obelisk van São Paulo 4 km) en het Museu da Imagem e do Som 6 km). Tot de nabijgelegen gezinsattracties behoren het Planetarium Professor Aristóteles Orsini op 4,1 km afstand van Pousada Ibituruna Inn São Paulo.
Ze zijn uitgerust met privébadkamers.
Deze accommodatie ligt net om de hoek bij Agello Cucina restaurant met Italiaanse gerechten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Octávio Frias de Oliveira Bridge3,3 km
- Ibirapuerapark4,4 km
- MAM - Modern Art Museum4,5 km
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion4,5 km
- Obelisco4,8 km
- Convention Center Imigrantes4,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas2,5 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Open haard
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Congonhas van comfortabele Hotel Pousada Ibituruna Inn?
Congonhas luchthaven en comfortabele Hotel Pousada Ibituruna Inn zijn gescheiden door een 0,9 km afstand. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Hotel Pousada Ibituruna Inn?
Hotel Pousada Ibituruna Inn biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in comfortabele Hotel Pousada Ibituruna Inn uitchecken?
Klanten van comfortabele Hotel Pousada Ibituruna Inn moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Hotel Pousada Ibituruna Inn?
De gemiddelde prijs van een kamer in Hotel Pousada Ibituruna Inn is $56. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in deze comfortabele herberg?
Deze comfortabele herberg biedt Double Kamer, Standaard Kamer en Vierpersoonskamer om eruit te kiezen.